Informace PKSPOD: Velká odezva na založení a členství v PKSPOD

9. května 2018 v 21:02 | PKSPOD |  Aktuální oznámení Profesní komory
Vážené kolegyně, vážení kolegové,
obdrželi jsme v těchto dnech nesmírné množství reakcí nejenom na vznik Profesní komory sociálně právní ochrany dětí, z.s. (dále jen "PKSPOD"), ale také na pořad ČT, ke kterému jsme zveřejnili naši reakci a zaslali účastníkům tohoto pořadu (a nejenom jim) otevřené dopisy.
Velmi nás těší Váš zájem o členství v PKSPOD. Vzhledem k neuvěřitelnému počtu došlých žádostí o vstup do PKSPOD, Vás požádáme o větší trpělivost při administraci Vašich žádostí o vstup do komory, ať už ve formě čestného, či řádného členství.

Přihláška k čestnému i řádnému členství

Vážené kolegyně, vážení kolegové, pokud se rozhodnete o nějaký typ členství dle zveřejněných stanov PKSPOD, vyčkejte prosím na zaslání adresného emailu, který Vám bude doručen s úvodní informací, včetně přihlášky, během několika dní.

Dostupnost blogu

U některých z Vás jsme zaznamenali pomalé zobrazení blogu PKSPOD. V tomto případě není vina na provozovateli tohoto serveru, ale chyba je mnohdy na zabezpečení a stavu výpočetní techniky, kterou používáte na úřadech.

Zabezpečený prostor pro řádné členy PKSPOD

Pro řádné členy PKSPOD připravujeme zabezpečený virtuální prostor, ve kterém budeme moci společně sdílet informace, které jsou pro chod PKSPOD a agendy SPOD důležité, včetně informací o důležitých akcích.

Informace o novinkách na blogu PKSPOD

O dalších informacích Vás budeme pravidelně informovat. Pokud však chcete být informováni o aktualitách na pkspod.blog.cz, můžete se dnes již registrovat na hlavní stránce blogu v levé části, kde je možné vyplnit svůj email pro zasílání informací o změnách na tomto blogu.

Děkujeme ještě jednou za důvěru vloženou do PKSPOD a věříme, že s Vaší pomocí bude její činnost prospěšná tak, abychom naplnili naše motto.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama